İnsan Kaynakları alanında kalıcı değerler bırakmak isteyen, söyleyecek sözü, deneyimi, aktaracak bilgi ve birikimi olan meslektaşların bir araya geldiği İK-DER ailesine sizde katılın''

Üyelik Formu İçin Tıklayınız.

Hedef Kitlemiz;

ÜYELİK BAŞVURU SÜRECİ

1-Üyelik evraklarının gönderimi ;

Web sitemizde yer alan başvuru formunu doldurup , kimlik, adli sicil kaydı ve İkametgah belgelerinin fotokopilerini de ekleyerek e-posta yoluyla bize gönderin.

2-Üyelik Onayı ;

Üyelik başvurusu yönetim kurulunca olumlu değerlendirilen meslektaşlarımıza üyelik kabul durumu hakkında bilgilendirme yapılır.

(Üye kabul etmeme hakkı Dernek Yönetim Kurulununda saklıdır.)

3-Banka Ödemesi ;

GERÇEK BİR SİVİL TOPLUM BAKIŞ AÇISINA SAHİP OLAN İK-DER'DE BİREYSEL ÜYELİK ÜCRETİ 1 TL DİR.

Bir kereye mahsus girişte (dernek genel yönetim giderlerini karşılayabilmek adına) katılım bedeli 100 TL ödeme alınmaktadır.

*Üniversite öğrencilerinden katılım bedeli alınmamaktadır.

Üyelik başvurusu onaylandıktan sonra(E-posta ile tarafınıza onay bildirimi  yapılacaktır.) İlgili banka hesap numarasına giriş aidatı (Bir kereye mahsup alınacak katılım bedeli) ve üyelik aidatı olan 1 TL ödeme yapılır. 

Üyeliğinizin resmi olarak onaylanmasının ardından üyelik evrakları ile birlikte banka dekontunuzu adresimize göndererek üyeliğinizi tamamlayın.

Dernek üye işlemleri tamamlanan meslektaşlarımız ile üye olunan ay içerisinde dernekçe belirlenmiş gün, yer ve saatte bilgilendirme semineri düzenlenerek, üyeden beklenen ve üyelere sağlanacak olanaklar aktarılacaktır.

Dernek etkinlikleri ile ilgili bilgilendirmeler sosyal medya, haberleşme portalları ve dernek web sayfası duyurular alanından ilan edilecektir.

HESAP NO: 91404228-5001 ZİRAAT BANKASI 841-KOLEJ/ANKARA ŞUBESİ
IBAN: TR 22 0001 0008 4191 4042 2850 01
HESAP ADI: İnsan Kaynakları Derneği