Düzenli olarak yıl içerisinde üyelerimiz ile belirlenen konular üzerinde uzman kadrolar ile birlikte çalıştaylar sempozyumlar düzenlenecektir.

Derneğimizin çalışmaları kapsamında insan kaynakları gelişimine değer veren tüm kişi ya da şirketlerin yaşamış oldukları veya yaşayabilecekleri sorunların çözümünü bulabilmek için uzman kişiler gerekli çalışmaları yapacaklardır. Ekipler bu araştırmaları yaparken hem sektörel hem de bilimsel araştırmaları kullanarak güvenli bir rehberlik hizmeti de sunacaktır.

Şirketlerin, kurum ve kuruluşların ya da bireylerin ihtiyaçları olan rehberlik hizmeti ile bildirilen konular ile ilgili kök neden analizleri ile tespit edilerek çözüm stratejileri ortaya çıkartılacaktır.

İşletmeler açısında çalışan memnuniyetleri, çalışan bağlılıkları, yüksek turnover problemleri, mobbing sıkıntıları gibi birçok konuya değinilebilinecek bununla birlikte bireysel olarak kariyer planlamaları, mentörlük uygulamaları ve şirket ya da kişi taleplerinden gelebilecek birçok konu hakkında rehberlik hizmeti sağlanacaktır.

//ik-der.org/wp-content/uploads/2019/11/11111-1.png

”İK-DER olarak kültürümüzde yer alan imece usulünü mesleğimiz ile harmanlayarak, ülkemizde emsal teşkil edecek bir oluşum haline geleceği inancı ile giderek büyüyen bir aile olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.”

ÇALIŞMA OFİSİMİZ

Cihan Sokak No:10/2 Sıhhiye/Ankara

E-Posta: bilgi@ik-der.org