İK Check-Up

Üyelere Özel

Üniversite öğrencilerinin kariyer hayatlarına başlamadan önce bilinçlendirilmesi ve nitelikli işgücü kazanımı amacı ile belirlenen periyotlarda derneğimiz iç eğiticileri ve gönüllüleri tarafından düzenlenecek eğitim, seminer ve iş başı programları ile iş hayatına hazırlık kapsamında faaliyetler yürütülecektir.

İnsan kaynakları profesyonellerince iş gücüne nitelikli ve bilinçli bireyler kazandırmanın önemi tartışılmazdır. Nitelik ve bilinci artırılmış çalışanlar en değerli kaynak haline gelmiştir. Bu kapsamda kariyer koçluğu eğitimleri alan kişiler de insan kaynakları profesyonellerinin kurum ve işlemeleri için birer çalışan adayı olma niteliğini taşımaktadır.

Program vesilesi ile üye kurum, kuruluş ve işletmelerde mesleğe yeni adım atacak insan kaynakları gönüllülerine de iş olanağı sağlama noktasında büyük fayda ve fırsat sağlayabilecektir.

Programa dahil olmak isteyenlerin derneğimiz ik-der @ ik-der.org adresine taleplerini iletmeleri gerekmektedir. Geri dönüşler derneğimiz tarafından yapılacaktır.

//ik-der.org/wp-content/uploads/2019/11/11111-1.png

”İK-DER olarak kültürümüzde yer alan imece usulünü mesleğimiz ile harmanlayarak, ülkemizde emsal teşkil edecek bir oluşum haline geleceği inancı ile giderek büyüyen bir aile olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.”

ÇALIŞMA OFİSİMİZ

Cihan Sokak No:10/2 Sıhhiye/Ankara

E-Posta: bilgi@ik-der.org