Eğitim ve Gelişim

Üyelere Özel

Mesleğimiz ve derneğimiz için eğitim ve gelişim büyük bir öneme sahiptir. Meslektaşlarımızın beklentileri ve günümüz ihtiyaçlarının dikkate alınarak dernek olarak eğitim ve gelişim stratejimiz belirlenmiştir.

EĞİTİM VE GELİŞİM POLİTİKAMIZ

1- Ana Hedeflerimizde belirttiğimiz
“Kültürümüzde yer alan İMECE’nin gönül vermiş olduğumuz mesleğimiz ile harmanlanarak İnsan Kaynakları profesyonellerince Türkiye de emsal teşkil edecek bir oluşum haline geleceği inancı ile kartopu gibi büyüyen global bir aile olmak için var gücümüz ile çalışmalar devam edecektir.’’

Bu çerçevede;
Derneğimizin ana omurgasında yer alan İMECE kültürü çerçevesinde üyelerimizin kurum ve işletmelerinin eğitim ihtiyaçları derneğimizin iç eğitici havuzundan karşılanacaktır.
Eğitim talebini üye portalı üzerinden dernek veri tabanından ileten üyemize dernek iç eğitici ve gönüllüleri tarafından ilgili planlama yapılarak geri bildirimde bulunulup eğitim ihtiyacı karşılanacaktır.

Mesleğe yeni adım atmış veya atacak olan üyelerimize ücretsiz olarak insan kaynakları eğitimleri düzenlenecektir. Eğitim ihtiyaçları derneğimizin iç eğitici havuzundan karşılanacaktır.

Eğitim talebini üye portalı üzerinden dernek veri tabanından ileten üyemize dernek iç eğitici ve gönüllüleri tarafından ilgili planlama yapılara geri bildirimde bulunulup eğitim ihtiyacı karşılanacaktır.

//ik-der.org/wp-content/uploads/2019/11/11111-1.png

”İK-DER olarak kültürümüzde yer alan imece usulünü mesleğimiz ile harmanlayarak, ülkemizde emsal teşkil edecek bir oluşum haline geleceği inancı ile giderek büyüyen bir aile olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.”

ÇALIŞMA OFİSİMİZ

Cihan Sokak No:10/2 Sıhhiye/Ankara

E-Posta: bilgi@ik-der.org